Крик України

Арсеній(Бакай)Яценюк

 Про що не любить говорити Арсеній?

Як чорт на ладан реагує Арсеній Яценюк на тему своєї національності. Як це не смішно, але дивлячись на обличчя Арсенія Петровича, котрий панічно відхрещується від єврейства, згадуєш анекдот про те, що "б'ють по морді, а не по паспорту". Напрошується питання: чому очевидний єврей Яценюк так безглуздо і настільки емоційно заперечує те, що не потребує доказів? Навіщо Яценюк просто відчайдушно наполягає на тому, що він українець у третьому поколінні, якщо вже найближчим до нього батьківське коліно явно єврейської національності. Більш того, мама Яценюка, чия дівоче прізвище Бакай, належить до стародавнього іудейського роду, який відомий світу завдяки найавторитетнішому тлумачу Талмуда - равіну Бакаи. Як відомо, національність у євреїв визначається по матері. Чому? Вся справа в тому, що так визначає Галаха - традиційне іудейське право, у вигляді сукупності законів і установлень іудаїзму, що регламентують релігійну, сімейне та громадське життя віруючих (!) євреїв.

Нижче наведені цитати яценюківського прародителя раббі Бакаи (з посиланнями на джерела), відверто розтлумачує іудеям як вони повинні жити, як поступати по відношенню до "гоїв» (не-євреїв) і чим керуватися при цьому:


""Подібно до того, як можна зі спокійною совістю вбити дикого звіра і заволодіти його лісом, також можна вбити або вигнати гоя і заволодіти його майном. Майно не-єврея подібно покинутої речі, його справжній власник єврей, який першим її захопить". (Baba Bathra, folio 54, b; Choschen Michpot, 156, 1)

""Єврею ж дозволяється захоплювати, за бажанням, майно гоя, бо там, де написано:" не роби шкоди ближньому ", не говориться:" не роби шкоди гою ". (Traite Sanhedrin, folio 57, a)

А щоб не забруднитися від "нечестивих", цим євреям слід одружуватися виключно на справжніх доньках Ізраїлевих. І в цьому відношенні вибір Яценюка просто бездоганний. Як охрестила преса дружину Арсенія Петровича - Терезію Гур "хасидською принцесою", оскільки вона під стать своєму чоловікові теж являє стародавній єврейський рід.

 

Джерело: народна правда

 

У ході виборчої кампанії президента України в 2009 році, в ЗМІ та суспільстві обговорювалося питання про національне походження Арсенія Яценюка.

Міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк зробив на адресу Яценюка антисемітські коментарі [70]; після цього Ужгородська міськрада прийняла звернення до вищих посадових осіб України, зміст якого зводився до того, що Ратушняк мав право називати Яценюка євреєм, бо той єврей [71], а Олександр Мороз заявив, що висловлювання Ратушняка щодо Яценюка по формі «неделікатні», а за змістом «він правий».

У вересні 2009 року Яценюк був включений до видання «50 відомих євреїв України», складене професором Академії історії та культури євреїв імені Шимона Дубнова, президент Львівської обласної єврейської общини Рудольф Мірський та виконавчим директором Академії історії та культури євреїв Олександром Найманом.

Джерело: ВікіпедіяВверх