Крик України

ПостМайдан22 лютого 2014

У ніч на 22 лютого 2014 р. активісти «Євромайдану» здійснили захоплення урядового кварталу, покинутого правоохоронцями, і висунули ряд нових вимог, зокрема, негайну відставку президента В. Януковича.

Голова Верховної Ради України В. Рибак (Партія регіонів) подав заяву про відставку у зв'язку з хворобою і необхідністю лікування (за неофіційними даними, причиною його відходу стали побоювання за свою безпеку). Новим спікером українського парламенту був обраний О. Турчинов (ВО «Батьківщина»).

Заяви про відставку також написав перший віце-спікер Верховної Ради, член Комуністичної партії України (КПУ) І. Калетник. Показово, що весь наступний період був відзначений масовим залякуванням прихильниками «Євромайдану» депутатів Верховної Ради від правлячої Партії регіонів і КПУ.

Були розгромлені центральний офіс і редакція партійної газети КПУ в Києві, офіси Київського міського комітету КПУ, Печерського та Святошинського райкомів КПУ в Києві. КПУ, продовжуючи залишатися легальної парламентською партією, фактично була примушена припинити своє існування. Через побоювання за своє життя, в Крим чи Росію переїхала більша частина депутатів з фракції КПУ у Верховній Раді України. Декілька дерутатів, що залишилися в парламенті, на знак протесту проти свавілля в країні не брали участі в голосуваннях.Кінець хронології

На цьому ми закінчуємо вести хронологію Євромайдану. Владу захопили фашисти. Пізніше "Правий сектор" обкладе даниною всі магазини і всіх бізнесменів Києва. Міліція припинила своє існування і не виконує свої функції. Божевільні молодчики, так звані "Херої України", розгулюють по Києву в масках зі зброєю, вриваються в квартири, б'ють мирних жителів. На Майдані вирішили будувати свинарник і це не жарт!

На момент написання цих рядків йде кінець липня. Заворушення і повна безкарність злочинності в столиці "Європейської країни" залишаються нормою. Вести хронологію цих "повсякденностей" ми не стали. Після Євромайдану увага всього світу стала прикута до подій у Криму, а після на Південному Сході України. І ми переносимося з літопису Українських подій геть з поставленого на коліна Києва на Південний Схід:

Хронологія подій у Криму
Хронологія Південного Сходу
Вверх