Крик України

ПостМайдан

22 лютого 2014

У ніч на 22 лютого 2014 р. активісти «Євромайдану» здійснили захоплення урядового кварталу, покинутого правоохоронцями, та висунули низку нових вимог, зокрема негайну відставку президента В.Януковича.

Голова Верховної Ради України В. Рибак (Партія регіонів) подав заяву про відставку через хворобу та необхідність лікування (за неофіційними даними, причиною його відходу стали побоювання за свою безпеку). Новим спікером українського парламенту було обрано О. Турчинова (ВО «Батьківщина»).

Заяви про відставку також написав перший віце-спікер Верховної Ради, член Комуністичної партії України (КПУ) І.Калєтнік. Показово, що весь наступний період відзначили масовим залякуванням прихильниками «Євромайдану» депутатів Верховної Ради від правлячої Партії регіонів та КПУ.

Були розгромлені центральний офіс та редакція партійної газети КПУ у Києві, офіси Київського міського комітету КПУ, Печерського та Святошинського райкомів КПУ у Києві. КПУ, продовжуючи залишатися легальною парламентською партією, фактично змушена була припинити своє існування. Через побоювання за своє життя до Криму чи Росії переїхала більша частина депутатів із фракції КПУ у Верховній Раді України. Декілька депутатів, що залишилися в парламенті, на знак протесту проти свавілля в країні не брали участі в голосуваннях.

Кінець хронології - після 23 лютого 2014

На цьому ми закінчуємо вести хронологію Євромайдану. Владу захопили фашисти. Пізніше "Правий сектор" обкладе данини всі магазини та всіх бізнесменів Києва. Міліція припинила своє існування та не виконує своїх функцій. Шалені молодчики, так звані "Херої України", розгулюють Києвом у масках зі зброєю, вриваються в квартири, б'ють мирних жителів. На Майдані вирішили будувати свинарник і це не жарт!

На момент написання цих рядків іде кінець липня. Заворушення та повна безкарність злочинності у столиці "Європейської країни" залишається нормою. Вести хронологію цих "повсякденностей" ми не стали. Після ЄвроМайдану увага всього світу стала прикута до подій у Криму, а згодом на Південному Сході України. І ми переносимося літописом Українських подій геть із поставленого на коліна Києва на Південний Схід:

Хронологія подій у Криму
Хронологія Південного Сходу