Крик України

Ігор Коломойський



Злочини Коломойського в хронології.


16 квітня 2014

Ігор Коломойський пообіцяв нагородити весь особовий склад військової частини, який брав участь у розстрілі беззбройних жителів Маріуполя
Дивитися в хронології


5 травня 2014

«Приватбанк», один з найбільших комерційних банків України, який належить українському олігарху і спонсору «Євромайдана» і «Правого сектора» І. Коломойському, призупинив роботу в Донецькій і Луганській областях. Через цей банк отримували пенсії понад 400 тисяч донецьких і луганських пенсіонерів, а також 220 тисяч одержувачів інших соціальних виплат. У місцевих жителів виникли серйозні проблеми з отриманням пенсій, стипендій та зарплат.
Джерело: Біла книга МЗС РФ (2-е видання)

Дивитися в хронології


23 травня 2014

"Правий сектор" розстріляв 30 українських солдатів-строковиків

Про це повідомив на прес-конференції в четвер представник загону ополченців ЛНР Остап Чорний.
"Сьогодні надійшов сигнал з міста Лисичанська про те, що військові намагаються взяти штурмом місто. Від нас висунулася група для переговорів", - сказав він. За його словами, "колону (нацгвардії України) блокували ззаду цивільні люди, жінки і діти". "У процесі переговорів почалася стрілянина, і сім чоловік Луганської армії були вбиті, 16 отримали поранення", - повідомив Остап Чорний.
"Під час переговорів 30 осіб з цієї бригади (української армії) здали зброю і пішли до населення. За останньою інформацією, бійці" Правого сектора "розстріляли їх", - додав ополченець.
Він також розповів, що люди "перебували на відкритій місцевості, ніхто не ховався, після чого відкрився вогонь на поразку". Потім "бій йшов півгодини, супроводжувався мінометним обстрілом, горіли будинки", вказав представник ополчення ЛНР.


Про це ж у Білій книзі

Під Лисичанському (Луганська область) українські силовики розстріляли в лікарні 30 українських військових за відмову атакувати мирних жителів. За інформацією штабу самооборони, у Луганській області діяли радикали «Правого сектора», яких фінансує олігарх І. Коломойський.
Джерело: Біла книга МЗС РФ (2-е видання)

Дивитися в хронології


25 травня 2014

В Новоайдарі (Луганська область) бойовики сформованого на гроші олігарха І. Коломойського загону «Дніпро» відкрили вогонь по беззбройних членах місцевої виборчої комісії, які відмовилися відкрити дільницю для голосування з виборів Президента України.
Джерело: Біла книга МЗС РФ (2-е видання)

Дивитися в хронології

Вверх