Крик України

США на Україні

Великі вкладення повинні добре окупатися

7 березня в США з аеропорту Бориспіль був вивезений літак із золотим запасом України на загальну суму 27 млрд доларів. Все дуже просто-Великі вкладення повинні добре окупатися.
Уряд США не тільки не приховує, але і робить офіційну заяву, що в перебігу 20 років тільки по офіційних каналах госдепортамента вкачали в Україну 5 млрд доларів. Як за помахом чарівної палички виріс Майдан при відмові Януковича підписувати асоціацію з ЄС. За даними Сергія Глазьєва витрати США на протест в Україні в тиждень складають 20 млн доларів. Виростає пристойна сума, якщо врахувати, що майдан стояв кілька місяців.Вкладені гроші потрібно повертати! Ось золотий запас і згодився на ці потреби. Ви досі не знаєте, як робиться протест на Україну? Тоді наступні відеоролики для Вас:

Перехоплений розмова

А як щодо витоку телефонної розмови з Вікторією Нуланд і американським постом в Україні? Нуланд ВИЗНАЛА справжність цього запису! І вибачалася за різкі слова щодо ЄС. З цієї розмови настільки високопоставлених чиновників США гранично очевидно, що саме США організовують Майдан.

Багато пошуміли і забули про цю розмову. Але найцікавіше кроїться саме тут. Нуланд і Пайетт обговорили, хто повинен увійти в уряд, хто ні. Кличко повинен був залишитися за бортом, Яценюк управляти країною. Але ж все саме так і вийшло. Кличко з переляку навіть відмовився балотуватися на пост президента.

Військові найманці

Дуже багато розмов у західній пресі про “зелених чоловічків” у Криму. Але там ніхто не говорить про американських найманців на Україні. А пора б вже, адже вони не ховаючись від телекамер бігають у Києві, Харкові, Донецьку. Пачками пропадають на Україну, що навіть сам начальник ЦРУ приїжджає їх шукати. Ось відео підбірка на цю тему:

Сланцевий газ. Бізнес на крові

Американцям потрібна в Києві така влада, яка пустить їх туди і буде готова до угод з розподілу продукції, що раніше практикувалося з безправними колоніями. На Західній Україні всі до цього готові. У Донбасі з незгодними почали війну. Слов’янськ, Краматорськ, Донецьк, Маріуполь. Якщо уважно придивитися, це ж карта родовищ!

Вічно атакуючий “золотий тілець” в українському випадку не виявляв себе до самого останнього моменту. Новина про призначення сина віце-президента США Джо Байдена допомагає зібрати складний пазл. У низці “кольорових” революцій ця – перша, яка позбавлена кольору. Як сланцевий газ.

Перестановці в раді директорів української газодобувної компанії Burisma, куди працевлаштувався американський юрист Хантер Байден, напевно, можна було не надавати світового розголосу. Але витоки такого роду і відбуваються тоді, коли істинний господар вирішив вийти з тіні, – Байден-молодший вийшов в Інтернет.

“Послужний список Burisma як новатора і лідера газовидобувної галузі означає, що вона може стати потужною рушійною силою щодо створення сильної економіки на Україні. Як новий член ради директорів, я вважаю, що моя допомога з питань прозорості, корпоративного управління та міжнародного розвитку може принести користь економіці і народу України “, – написав Байден-молодший.

Успіхи кіпрського офшору – поки лише товста папка ліцензій на розробку родовищ сланцевого газу. Але в одній тільки Донецької області обсяг покладів оцінюють у два трильйони кубометрів.

“Якщо Україна зможе створити ефективну поставки з нового європейського ринку газу та приділить увагу ефективності споживання палива, то потенційно до 2020 року вона зможе покладатися на себе в забезпеченні своїх потреб. Це стане історичним моментом для цієї країни”, – сказав Карлос Паскуаль, координатор Держдепартаменту США з питань міжнародної енергетики.

Разом з Хантером Байденом в раду директорів Burisma увійшов Девон Арчер, близький друг пасинка держсекретаря Джона Керрі, спадкоємця кетчуповой імперії Heinz. Третій важливий персонаж – колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський. Його 27 візитів до Києва стали частиною кампанії з євроінтеграції України. Головний пункт – зона вільної торгівлі. Підписати планують 27 червня. З Євросоюзом таку зону дуже хочуть мати США.

Згідно з американськими законами, експортні поставки газу, що видобутий в Америці, можна здійснювати тільки в країни, з якими укладено договір про безмитну торгівлю. Але в “старій Європі” бояться, що слідом за газом прибудуть і його виробники. Згубні для екології гідророзриви пласта заборонені у Франції. Все ближче до такого рішення німці.
Україна з її сланцевими покладами – вигідний компроміс для Заходу. Скарги з села Веселе, де розвідувальні роботи йдуть щосили, не чують в Києві. І точно не почують у Брюсселі та Вашингтоні.

На Харківщині бурить Shell, на Львівщині – Chevron. Якщо все пройде вдало із зоною вільної торгівлі, в ділі можуть опинитися й інші американські виробники. Ту ж Burisma деякі аналітики розглядають як потенційного покупця взагалі всіх видобувних активів “Нафтогазу”. У розпорядженні і готова система транспортування.

“Вашингтон дуже стурбований тим, що така країна, як Німеччина, настільки залежить від російських поставок. Якщо США вдасться виробляти достатньо сланцевого газу на Україну, німці можуть відсунути Росію і спробують зробити Європу незалежною від російських ресурсів. Головна їхня турбота полягає в тому, що за рахунок тісних економічних зв’язків з Росією Німеччина втрачає свій статус маріонеткової держави “, – заявив Пол Крейг Робертс, екс-радник президента США.

“Це бізнес. І в ньому завжди треба шукати головну причину. Ви думаєте, що є якась різниця між тим, що вони влаштували на Україні, і тим, що сталося в Ірані в 1953-му? Або з масовими протестами в Бахрейні, або з війною в Іраку, або з Лівією, або з демонстраціями в Венесуелі? Це завжди стосується нафти і газу. Тільки їх “, – зазначив керівник Інституту дослідження тенденцій Джеральд Селенте.

Відомий австралійський журналіст Джон Пілджер на сторінках британської The Guardian докладно розбирає методи. “Подібно до руїн Іраку та Афганістану, Україна сьогодні перетворюється в тематичний парк ЦРУ, яким з Києва особисто керує директор цього відомства Джон Бреннан. Десятки спецпідрозділів з ЦРУ і ФБР створюють” структуру безпеки “, в рамках якої здійснюється контроль за варварськими нападами на тих, хто виступив проти лютневого перевороту “.

Факт київського вояжу Бреннана в Ленглі спочатку заперечували, потім зі скрипом визнали, але як тільки про присутність на Україні найманців з американської академії написав Spiegel, глава ЦРУ заговорив сам. “Так, я був у Києві”, – заявив він.

Про крокуючих по Україні солдат удачі дізналися від німецької розвідки. У зламаному хакерами Facebook Авакова – листування з віце-прем’єром Яремою, яке багато що пояснює. “Зараз розбираюся з тими, хто прибув, займаюся розподілом їх по місцях і пошуком перекладачів. Як з фінансуванням наступної партії?” – запитує Аваков у своєму листуванні. “Гроші будуть, з цим питань немає. Важливо посилити Донецьк, Харків і Дніпропетровськ”, – відповідає Ярема.

Але ж про те, що в разі поліцейського розвороту України на Захід запалохкотить саме південний схід, Вашингтон був у курсі ще шість років тому. Сайт WikiLeaks оприлюднив дванадцять депеш, відправлених американським послом в Москві Вільямом Бернсом. Писав Бернс за пару місяців до саміту в Бухаресті. На ньому Ющенко дуже сподівався отримати план дій щодо членства в НАТО, і Буш йому це обіцяв.

“Експерти заявляють, що Росія особливо стурбована тим, що сильний поділ на Україні з питання про вступ до НАТО, проти якого виступає більшість російськомовного населення, може призвести до розколу країни, насильству і в гіршому випадку до громадянської війни”, – говорилося в документі.

Депеша, покладена Бушем під сукно Овального кабінету, не придалася і його нинішньому господареві, чия адміністрація, схоже, поділяє головний принцип попередньої: якщо у вас є що-небудь в надрах, тоді наша демократія прилетить до вас.

Джерело: Бізнес на крові

І на завершення відеопідбірка на тему присутності інтересів США на Україні